kino

kup karnet

IL Boemo

29.03 (środa) 18:00 2D  
KUP  REZERWUJ

Niezwykła i nieznana historia Josefa Myslivečka, zwanego Il Boemo, jednego z najbardziej cenionych kompozytorów operowych XVIII-wiecznych Włoch, który inspirował Mozarta i został jego przyjacielem. Ubóstwiany w Wenecji, pożądany w Neapolu, dziś pamiętany przez nielicznych. Jego muzyka nadal jednak fascynuje słuchaczy swą energią, pomysłowością, emocjonalną głębią. W filmie wybrzmiewa z mocą dzięki plejadzie współczesnych operowych gwiazd i znakomitej orkiestrze. To opowieść o losach kompozytora, jego relacjach z fascynującymi kobietami, brawurowej drodze na szczyt i bolesnym upadku.

 

Zwiastun filmu

 

Szczęście Mikołajka

30.03 (czwartek) 16:00 2D  
KUP  REZERWUJ
31.03 (piątek) 16:00 2D  
KUP  REZERWUJ
1.04 (sobota) 16:00 2D  
KUP  REZERWUJ
2.04 (niedziela) 16:00 2D  
KUP  REZERWUJ

Wszystko zaczęło się wiele lat temu w Paryżu, gdy w pewnej sympatycznej rodzinie przyszedł na świat mały chłopiec o imieniu Mikołajek. Niewiele wia­domo o jego najmłodszych latach, ale o czasach szkolnych usłyszał cały świat! Razem z paczką zwariowanych kumpli Mikołajek do perfekcji opanował nie­łatwą sztukę doprowadzania do szaleństwa nie tylko nauczycieli, ale także kochanych rodziców, sąsiadów, a nawet sklepikarzy. Każda ich przygoda wywołuje istne tsunami w szkole lub w domu, a kłótnia urasta do rozmiarów bitwy pod Waterloo. Nie sposób ich jednak nie kochać, bo wszystko czego dotkną zamieniają w radość i śmiech. Dzieje się to oczywiście za sprawą samego Mikołajka, który ma dryg do przygody i niekończącą się ciekawość. To właśnie ona pewnego dnia każe mu zakraść się do pracowni swoich twór­ców Renégo Goscinnego i Jean-Jacques'a Sempégo, którzy opowiedzą mu o swojej przyjaźni, dzieciństwie i o tym jak pewnego dnia go wymyślili.

 

Zwiastun filmu

 

Krzyk VI

30.03 (czwartek) 17:40 2D  
KUP  REZERWUJ
31.03 (piątek) 17:40 2D  
KUP  REZERWUJ
1.04 (sobota) 17:40 2D  
KUP  REZERWUJ
2.04 (niedziela) 17:40 2D  
KUP  REZERWUJ

Po brutalnych zabójstwach, które po raz kolejny wstrząsnęły ich rodzinnym miasteczkiem, czwórka ocalałych bohaterów opuszcza legendarne Woodsboro. Pragną rozpocząć nowy rozdział życia. Przeprowadzają się do Nowego Jorku, dynamicznego, wielkiego miasta pełnego ludzi, które ma im pomóc zapomnieć o mrocznej przeszłości. Jednak Ghostface sprawi, że Nowy Jork mieć będzie jeszcze jeden powód, aby nigdy nie zasypiać.

 

Zwiastun filmu

 

Wyrwa

30.03 (czwartek) 20:00 2D  
KUP  REZERWUJ
31.03 (piątek) 20:00 2D  
KUP  REZERWUJ
1.04 (sobota) 20:00 2D  
KUP  REZERWUJ
2.04 (niedziela) 20:00 2D  
KUP  REZERWUJ

Tajemniczy wypadek samochodowy zmienia całkowicie życie Maćka (Tomasz Kot). W zdarzeniu ginie jego żona Janina (Karolina Gruszka). Najprawdopodobniej kobieta popełniła samobójstwo. Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała, że jedzie na delegację do Krakowa. Pomyliła się? A może kłamała? Zrozpaczony mężczyzna wyrusza w podróż, aby rozwiązać zagadkę jej śmierci. Wkrótce trafia na trop niejakiego Wojnara (Grzegorz Damięcki) – aktora, którego podejrzewa o romans ze zmarłą żoną. Od tego momentu pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia się w skomplikowaną zagadkę. Maciej dochodzi do wniosku, że być może w ogóle nie znał kobiety, którą poślubił…

 

Zwiastun filmu

 

ZKF - Chleb i sól

 

5.04 (środa) 18:00 2D  
KUP  REZERWUJ

Upalne lato, leniwie płynący czas, hip-hopowy freestyle, chłopaki z tatuażami i zalotne dziewczyny, z którymi lepiej nie zadzierać. Tak właśnie wygląda miejsce z czasów młodości, do którego wraca Tymek – student warszawskiej Akademii Muzycznej przygotowujący się do rozpoczęcia światowej kariery jako pianista. Jest tu też jego matka oraz brat Jacek i koledzy z dawnych dni przesiadujący na osiedlu. Tymek pojawia się tu jednak tylko na chwilę – po wakacjach rusza na zachód Europy, gdzie otrzymał stypendium. Ta krótka wizyta w zupełności wystarczy, aby poznał centralny punkt spotkań lokalnej młodzieży jakim jest nowo powstały bar z kebabem. Chłopaki z osiedla dobrze żyją z obcokrajowcami, ale są drobne wyjątki. Z czasem konflikt zaostrza się. Spirala strachu i zagrożenia zaczyna się nakręcać, a Tymek znajdzie się w samym jej centrum.

Zwiastun filmu

Super Futrzak Ratuje Świat

6.04 (czwartek) 16:00 2D  
KUP  REZERWUJ
         
8.04 (sobota) 16:00 2D  
KUP  REZERWUJ
         
10.04 (poniedziałek) 16:00 2D  
KUP  REZERWUJ

Super Futrzak to przytulaśna świnka morska, która postanawia wyruszyć na niebezpieczną misję. Bardzo chce pokazać, że nie jest zwykłym, domowym zwierzątkiem, który bezczynnie siedzi w klatce. Postanawia więc zrobić coś, co pomoże zbawić świat – uratować zagrożone wyginięciem pszczoły.

 

Zwiastun filmu

 

John Wick 4

6.04 (czwartek) 18:00 2D  
KUP  REZERWUJ
         
8.04 (sobota) 18:00 2D  
KUP  REZERWUJ
         
13.04 (czwartek) 20:00 2D  
KUP  REZERWUJ

Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że może liczyć tylko na siebie. Dla niego, to nic nowego. To co zmieniło się tym razem, to fakt, że przeciwko sobie ma całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef Markiz de Gramond jest równie wyrafinowany, co bezlitosny. Zanim John stanie z nim oko w oko, będzie musiał odwiedzić kilka kontynentów mierząc się z całą plejadą twardzieli, którzy wiedzą wszystko o zabijaniu. Tuż przed wielkim finałem tej morderczej symfonii, John Wick trafi na trop swojej dalekiej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na wynik całej rozgrywki.

 

Zwiastun filmu

 

Titanic. 25. rocznica

10.04 (poniedziałek) 18:00 3D  nap
KUP  REZERWUJ
       
12.04 (środa) 18:00 3D   nap
KUP  REZERWUJ

W słoneczny, kwietniowy dzień w 1912 roku, na angielskim wybrzeżu arystokratyczna rodzina wraz z 17-letnią Rose (Kate Winslet) wchodzi na pokład Titanica, udając się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Pół godziny później grający w pokera w tanim, portowym barze 23-letni Jack Dawson (Leonardo DiCaprio) wygrywa szczęśliwym trafem bilet III klasy na rejs Titanikiem. W ostatniej chwili przed wypłynięciem statku wbiega na jego pokład. Tak zaczyna się wielka historia miłosna, która ma odmienić życie pięknej, bogatej, lecz nieszczęśliwej Rose oraz biednego, nie mającego nic prócz talentu malarskiego, Jacka.

 

Zwiastun filmu

 

Co w trawie gra

13.04 (czwartek) 16:15 2D  
KUP  REZERWUJ
         
15.04 (sobota) 16:15 2D  
KUP  REZERWUJ
16.04 (niedziela) 16:15 2D  
KUP  REZERWUJ

Ket gra na gitarze w zespole złożonym z koników polnych. W pobliżu mieszka Antonina - księżniczka mrowiska, w którym zabroniona jest wszelka muzyka i panuje etos pracy. Antonina i Ket przypadkiem się spotykają i zaprzyjaźniają. Kiedy księżniczka zostaje porwana przez złowrogiego Anteodora - Ket i przyjaciele ruszają jej na ratunek..

 

Zwiastun filmu

 

Aftersun

13.04 (czwartek) 18:00 2D  
KUP  REZERWUJ
         
15.04 (sobota) 18:00 2D  
KUP  REZERWUJ
16.04 (niedziela) 18:00 2D  
KUP  REZERWUJ

Młody ojciec Calum i jego córka Sophie wyjeżdżają razem do tureckiego kurortu. Podczas wspólnych wakacji stają się sobie bliżsi niż kiedykolwiek.

 

Zwiastun filmu

 

Tár

20.04 (czwartek) 18:00 2D  
KUP  REZERWUJ
21.04 (piątek) 18:00 2D  
KUP  REZERWUJ
22.04 (sobota) 18:00 2D  
KUP  REZERWUJ
23.04 (niedziela) 18:00 2D  
KUP  REZERWUJ

"Tár", z Cate Blanchett w roli ikony muzyki Lydii Tár analizuje zmieniającą się naturę władzy, jej wpływ i trwałość we współczesnym świecie. Lydia Tár, powszechnie uważana za jedną z największych żyjących kompozytorek/dyrygentek i pierwszą w historii kobiet główną dyrygentkę wielkiej niemieckiej orkiestry. W filmie zobaczymy również Marka Stronga ("1917", "Szpieg"). Za reżyserię filmu odpowiada trzykrotnie nominowany do Oscara Todd Field ("Małe dzieci", "Za drzwiami sypialni").

 

Zwiastun filmu

 

KinAds 2019

 Rodzaj biletu  2D 3D
 Normalny  18 zł  23 zł
 Ulgowy  14 zł  20 zł
 Rodzinny  14 zł  20 zł
 Grupowy  13 zł  17 zł
 Koło filmowe  12 zł  12 zł
KinoSzkoła  10 zł  10 zł
Kino Seniora  11 zł  11 zł
Karnet 5 wejść  65 zł  85 zł

Bilet ulgowy – dzieci, młodzież szkolna, studenci do 26 roku życia, emeryci, renciści, inwalidzi
Bilet grupowy – minimum 10 osób
Bilet rodzinny -  dotyczy filmów animowanych i familijnych  (rodzina minimum 3 osoby w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe).

Okulary niezbędne do obejrzenia filmu 3D do nabycia w kasie w cenie 4 zł                           Opisy filmów oraz gatunków filmowych pochodzą z filmweb.pl

 

Kasa kina „Mewa” czynna godzinę przed seansem.

Godziny otwarcia mogą ulec zmianie w zależności od aktualnych obostrzeń związanych z pandemią COVID-19

IL Boemo
Szczęście Mikołajka
Krzyk VI
Wyrwa
ZKF - Chleb i sól
Super Futrzak Ratuje Świat
John Wick 4
Titanic. 25. rocznica
Co w trawie gra
Aftersun
Tár