logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 08 lutego 2012 01:00

Kino Szkoła - Nowy Semestr. Nowe Doznania

Złocieniecki Ośrodek Kultury nowy semestr roku szkolnego w złocienieckich szkołach rozpoczął od spotkań z audiowizualnymi tekstami kultury. Już po raz czwarty uczniowie różnych poziomów nauczania wzięli udział w profilaktycznym projekcie edukacji filmowo-medialnej KinoSzkoła.

Uczniowie szkół podstawowych w prelekcjach prowadzonych przed filmami zastanawiali się „Jaki powinien być idealny przyjaciel?” oraz „Na czym polega przyjaźń?”. Na tak postawione pytania, starali się odpowiedzieć poprzez pryzmat oglądanych filmów, którymi w tej edycji były: „Kubuś i przyjaciele” dla klas I-III oraz „Lassie” dla klas IV-VI.

Film skierowany dla uczniów klas IV-VI wywołał bardzo wiele emocji. Podczas filmu na twarzach dzieci widoczne było wzruszenie, które dzięki happy endowi na końcu projekcji przerodziło się w aplauz widowni.
Oprócz spotkań z filmem uczniowie Ia i Ib z SP nr 2 ze Złocieńca po raz drugi wzięli udział w warsztatach medialnych, podczas których stworzyli film animowany „Robot Rey”.
Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu, który znajduje się na stronie internetowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury www.zok.zlocieniec.pl oraz na naszym profilu na facebooku. (ZOK)

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus