logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 05 lutego 2024 10:56

„Pociąg kołysze, stukają koła …” – Dzień Babci i Dziadka

W środę 31 stycznia w Złocienieckim Ośrodku Kultury instruktorzy przygotowali koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Motyw pociągu przewijał się przez cały koncert, a w programie mogliśmy obejrzeć występy najmłodszych dzieci z zespołów tanecznych: „Pinezki I”, „Pinezki II” i „Pinezki III” uczących się pod kierunkiem instruktorki Dzidki Harańczyk oraz zespołów wokalnych: „Szalone Nutki”, „Fajna Ferajna”, „Słoneczka” , Duet i Trio a także solistki: Wiktorii Waloryszak, przygotowanych przez instruktorkę Wiolettę Krzemińską.
Owacjom nie było końca, gdy na scenie pojawił się Zespół „Styl” z Uniwersytetu III Wieku i kobieca formacja taneczna „Gracja” przy współpracy z grupą „Czarna Mamba” z Czaplinka. Zespoły na co dzień również pracują pod czujnym okiem instruktorki Dzidki Harańczyk.

Okazji do wzruszeń nie zabrakło, gdy na finał wszyscy zaśpiewali swoim Babciom i Dziadkom piosenkę oraz wręczyli przepiękne serduszka zrobione z włóczki a prowadzący życzyli im dużo zdrowia na dalsze lata.
Występy małych i dużych artystów dostarczyły wielu wrażeń licznie przybyłej widowni.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelaką pomoc przy organizacji koncertu, a szczególnie wspaniałym prowadzącym – Ani i Michałowi.
Jeszcze raz składamy gorące życzenia i do zobaczenia za rok!
Tekst: Wiola Krzemińska
Foto: Elżbieta Kordek

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus