logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 31 lipca 2012 14:53

Biesiadowanie na Śląskiej

W ciepłe, sobotnie, lipcowe popołudnie na ul. Śląskiej rozpoczęło się wspólne złocienieckie biesiadowanie. Organizatorem imprezy był Złocieniecki Ośrodek Kultury.
Wraz z wybiciem godziny 16.00 rozpoczęły się konkursy dla dzieci, które z wielką radością w nich uczestniczyły. Cenne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów sprawiły, iż wszystkie konkursy cieszyły się bardzo dużą popularnością.

Tuż po zakończeniu rywalizacji wśród dzieci na scenie zaczęła grać Biesiada z Lublina. Przygotowane przez zespół utwory wprawiły wszystkich w doskonały biesiadny nastrój. Na podeście przed sceną pojawiły się pierwsze tańczące pary. Zgromadzeni mieszkańcy wspólnie z artystami wyśpiewali znane z biesiadnych spotkań przeboje.
Organizatorzy przygotowali również konkurs dla dorosłych, który polegał na jak najdalszym rzuceniu beczką piwa. Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem ze względu na atrakcyjną nagrodę, którą były 3 zgrzewki piwa. Najdłuższy rzut beczką ponad 5 metrów oddał Pan Adam.

Gwiazdą biesiadnego wieczoru była grupa InoRos. Owacyjne i entuzjastyczne przyjęcie przez mieszkańców Złocieńca wprowadziło artystów we wspaniały nastrój. Odśpiewany wspólnie z fanami przebój „Czyste szaleństwo (stadion oszalał, meksykańska fala)" zaskoczył zespół, który zdecydował się
Tuż po zejściu zespołu ze sceny rozpoczęła się impreza taneczna prowadzona przez DJ Romero.
Składamy podziękowania mieszkańcom ul. Śląskiej za wyrozumiałość i pomoc przy organizacji biesiady oraz sponsorom, bez których organizacja konkursów nie byłaby możliwa.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus